نشست راهبردی مسئول امور مشترکین در شهر چوئبده

به گزارش امور فضای مجازی آبفا منطقه آبادان ؛ مسئول امور مشترکین آبادان طی سفری به شهر چوئبده در نشستی که با حضور مسئولان این شهر در محل شورای اسلامی برگزار گردید... ادامه مطلب »

اصلاح خط فاضلاب در محدوده شهرداری مرکزی تا میدان انقلاب

نیروهای زحمتکش تعمیرات آبفا آبادان در تدوام  عملیات پروژه حفاری و لوله گذاری جهت کاهش مشکلات و اصلاح گرفتگی خطوط دفع فاضلاب در منطقه مرکزی آبادان ؛ امروز شنبه ۱۶ فروردین ماه... ادامه مطلب »

حذف قبض کاغذی مصرفی آب

بمنظور ارتقاء سلامت عمومی ،حذف قبض کاغذی،دریافت قبض پیامکی و جلوگیری از قطع درختان و عدم دریافت قبض کاغذی راه ارتباطی زیر به مشترکان عزیز معرفی و پیشنهاد می نماییم: شماره اشتراک... ادامه مطلب »

اجرای عمیات لایروبی و روان سازی شبکه فاضلاب بهار ۲۸

اجرای عملیات لایروبی شبکه فاضلاب توسط خدمتگزاران مردم در منطقه یک آبفا آبادان در بهار ۲۸ ادامه مطلب »

رسیدگی و رفع مشکل افت فشار آب آبادان

رسیدگی و رفع مشکل افت فشار آب آبادان به منظور تقویت شبکه آبرسانی در منطقه امیرآباد روبروی منازل صدا سیما ؛ عملیات اجرایی شامل توسعه ی شبکه آبرسانی به طول ۳۰۰ متر... ادامه مطلب »

تلاش برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در آبفا منطقه آبادان

بنا به گزارش روابط عمومی آبفا منطقه آبادان، با نظر مدیریت و اعلام معاونت مشترکین آبفا آبادان، از روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۸، مامورین قرائت کنتور و نیز واحد اجرائیات آبفا در... ادامه مطلب »

عملکرد معاونت بهره برداری در بخش خدمات از آبان تا بهمن ماه ۱۳۹۸

بررسی عملکرد اداره بهره برداری آبفا آبادان در رسیدگی به پرونده های مربوط به اتفاقات آب و فاضلاب در یک دوره ی چهار ماهه از آبان ماه لغایت بهمن ماه ۱۳۹۸، نشان... ادامه مطلب »

بهره برداری و نگهداری از شبکه های آب و فاضلاب بدون همکاری مردم امکان پذیر نیست

ما اعتقاد داریم که سه ضلع مثلث یعنی مسئولین ، مردم و رسانه ها ظرفیت های زیادی را دارند تا در جهت تامین منافع عمومی و رفع کاستی ها در جامعه گام... ادامه مطلب »

طرح ویژه واگذاری انشعاب آب به صورت اقساط

به اطلاع شهروندان محترم می رساند، آبفا منطقه آبادان در نظر دارد اشخاصی را که تا پایان سال جاری به مجاز نمودن انشعابات غیر مجاز خود اقدام کرده از پرداخت جرایم معاف... ادامه مطلب »

طرح ویژه واگذاری اشتراک فاضلاب به صورت اقساط بلند مدت

به اطلاع شهروندان محترم می رساند، آبفا منطقه آبادان در نظر دارد برای اشخاصی که تا کنون موفق به اخذ اشتراک فاضلاب خود نشده اند و تا پایان سال جاری (۱۳۹۸ )جهت... ادامه مطلب »