نشست راهبردی مسئول امور مشترکین در شهر چوئبده

به گزارش امور فضای مجازی آبفا منطقه آبادان ؛ مسئول امور مشترکین آبادان طی سفری به شهر چوئبده در نشستی که با حضور مسئولان این شهر در محل شورای اسلامی برگزار گردید درباره ی وضعیت خدمات دهی و نیز وصول آب بهای مصرفی و لزوم فرهنگ سازی در این زمینه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

در این جلسه علاوه بر بررسی وضعیت آب شرب شهر و بنا به درخواست مردم و مسئولان چوئبده مبنی بر استقرار نماینده ای از سوی آبفا منطقه آبادان در شهر ؛ مقرر گردید تا زمان ایجاد سایت اداری آبفا فعلا در محل شورای اسلامی شهر ؛ سه روز در هفته نماینده ای از آبفا مستقر شده تا پاسخگوی مردم در خصوص قبوض آب بها و تشکیل پرونده متقاضیان انشعاب جدید باشد.

در ادامه ؛ مقرر شد تا مسئولان چوئبده با رویکرد تعاملی و همکاری نسبت به شناسایی و معرفی انشعابات غیر مجاز با هدف ساماندهی مصرف به منظور کاهش قطعی آب ناشی از انشعابات غیر مجاز و نیز مصرف خارج از اصول نظیر آبیاری باغ و باغچه و … همکاری لازم را داشته و نیروی انتظامی(کلانتری چوئبده ) بابرخورد با متخلفین در کنار آبفا همکاری داشته باشد.

همچنین مقرر گردید از این به بعد با حمایت های همه جانبه ی مسئولین شهری هر دوره قرائت و توزیع قبوض صورت گیرد و با مشخص شدن پیمانکار وصول مطالبات نسبت به پیگیری پرداخت قبوض اقدام گردد.

گفتنی است این نشست در روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹ با حضور امام جمعه محترم، شهردار محترم ، اعضای محترم شورای شهر و فرمانده محترم کلانتری (نیروی انتظامی شهر چوئبده ) در محل شورای اسلامی این شهر برگزار گردید.